Promocje

Boże Narodzenie i Sylwester

Cena już od660,25 zł
+miejsc: 6
  • Przedpłata od 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 3noce .
Serdecznie zapraszamy naszych gości do rezerwacji pobytów świąteczno-sylwestrowych! W naszych apartamentach doskonale Państwo wypoczną i skorzystają z uroków pięknego Bałtyku. Obiekty są w pełni wyposażone, oferując Państwu niezależność i bezpieczeństwo. Minimalna długość pobytu dla tej oferty to 3 dni. Świąteczny rabat 5%. W cenie pościel, ręczniki, bezpłatne Wi-Fi. W wybranych apartamentach w ofercie miejsce parkingowe, czy nielimitowany dostęp do strefy spa i firness. Możliwość płatności bonem turystycznym. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji. Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.

Oferta podróżnicza

Cena już od641,25 zł
+miejsc: 6
  • Przedpłata od 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 5nocy .
Jesienny wypad do Gdańska to zawsze doskonały pomysł! Pasjonujące zwiedzanie starego miasta, zdrowa aktywność na świeżym powietrzu, piękno bałtyckich plaż! Dla jesiennych podróżników oferujemy specjalne warunki wynajmu apartamentów. Powyżej 5 nocy cena ulega pomniejszeniu o 5%! Możliwość płatności bonem turystycznym. U nas są Państwo w pełni niezależni! Apartamenty są doskonale wyposażone! Obsługa gości przy zachowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Zapraszamy! Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.

Złota jesień

Cena już od392,85 zł
+miejsc: 6
  • Przedpłata od 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 3noce .
Zapraszamy do spędzenia pobytu jesiennego w Gdańsku! Słoneczna, ale już spokojniejsza atmosfera, morska bryza i moc atrakcji, to tylko niektóre powody, aby odwiedzić nasze miasto. Pakiet zawiera pobyt na minimum 3 noce w naszych komfortowych apartamentach oraz rabat 3%. Możliwość płatności bonem turystycznym. W wybranych miejscach dedykowane miejsca parkingowe. Możliwość wykupienia śniadań. Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.