Promocje

Boże Ciało

Cena już od812,25 zł
+miejsc: 6
  • Przedpłata od 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 3noce .
Długi weekend Bożego Ciała to doskonały okres, aby wypocząć w historycznej scenerii nadmorskiego Gdańska. Ponadto wyprawy nad morze, piękne bałtyckie plaże i moc atrakcji całego rejonu! Pakiet zawiera pobyt na minimum 3 noce w naszych komfortowych apartamentach oraz rabat 5%. Do wykupienia także pyszne śniadania! Zapraszamy do rezerwacji! Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.

Majówka

Cena już od798,00 zł
+miejsc: 6
  • Przedpłata od 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 3noce .
Majówkowy wypad do Gdańska to zawsze doskonały pomysł! Wiosenne zwiedzanie starego miasta, atrakcje muzeów i wystaw, zakupy, zdrowa aktywność na świeżym powietrzu nad morzem, a także doskonałe posiłki w gdańskich restauracjach. Oferta podlega atrakcyjnemu rabatowi powyżej 3 nocy - 5%! Zapraszamy! Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.

Wakacje First Minute

Cena już od855,00 zł
+miejsc: 6
  • Przedpłata od 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 3noce .
W 2020 roku wypocznij w Polsce! Serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminów letnich. W Gdańsku latem panuje wspaniała atmosfera i mocno bije gorący miejski puls! Aktywnie można wypocząć także w cieniu historycznych zabytków. Pakiet zawiera pobyt na minimum 3 noce w naszych komfortowych apartamentach oraz rabat 7% dla rezerwacji dokonanych na 60 dni przed datą pobytu. U nas lato rozpoczyna się 22 czerwca! Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.