Promocje

Długie pobyty

Cena już od1 512,00 zł
+miejsc: 6
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 14nocy .
Serdecznie zapraszamy naszych gości do rezerwacji pobytów długoterminowych w Marinus Apartments. Nasze apartamenty są w pełni wyposażonymi mieszkaniami idealnymi także do dłuższego zamieszkania. Nasza oferta specjalna uwzględnia rabat 20% dla pobytów powyżej 14 dni. W cenie pościel, ręczniki, bezpłatne Wi-Fi. W wybranych apartamentach w ofercie miejsce parkingowe, czy nielimitowany dostęp do strefy spa i firness. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji. Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.

Oferta podróżnicza

Cena już od641,25 zł
+miejsc: 6
  • Przedpłata od 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 5nocy .
Jesienny wypad do Gdańska to zawsze doskonały pomysł! Pasjonujące zwiedzanie starego miasta, zdrowa aktywność na świeżym powietrzu, piękno bałtyckich plaż! Dla jesiennych podróżników oferujemy specjalne warunki wynajmu apartamentów. Powyżej 5 nocy cena ulega pomniejszeniu o 5%! Możliwość płatności bonem turystycznym. U nas są Państwo w pełni niezależni! Apartamenty są doskonale wyposażone! Obsługa gości przy zachowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Zapraszamy! Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.

Piękny wrzesień

Cena już od523,80 zł
+miejsc: 6
  • Przedpłata od 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 3noce .
Zapraszamy do spędzenia pobytu wrześniowego w Gdańsku! Słoneczna, ale już spokojniejsza atmosfera, morska bryza i moc atrakcji, to tylko niektóre powody, aby odwiedzić nasze miasto. Pakiet zawiera pobyt na minimum 3 noce w naszych komfortowych apartamentach oraz rabat 3%. Powyżej 3 nocy możliwość płatności bonem turystycznym. W wybranych miejscach dedykowane miejsca parkingowe. Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.