Promocje

Oferta jesienna

Cena już od736,25 zł
+miejsc: 3
  • Przedpłata 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 5nocy .

Jesienny wypad do Gdańska to zawsze doskonały pomysł! Pasjonujące zwiedzanie starego miasta, zdrowa aktywność na świeżym powietrzu, piękno bałtyckich plaż! Dla jesiennych podróżników oferujemy specjalne warunki wynajmu apartamentów. Od 5 nocy cena ulega pomniejszeniu o 5%. Od 10 nocy cena ulega pomniejszeniu o 10%. Od 15 nocy cena ulega pomniejszeniu o 15%. Miejsca do pracy zdalnej. U nas są Państwo w pełni niezależni! Apartamenty są doskonale wyposażone! Obsługa gości przy zachowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Zapraszamy! Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.

Boże Narodzenie i Sylwester

Cena już od997,50 zł
+miejsc: 3
  • Przedpłata 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 3noce .

Serdecznie zapraszamy naszych gości do rezerwacji pobytów świąteczno-sylwestrowych! W naszych apartamentach doskonale Państwo wypoczną i skorzystają z uroków pięknego Bałtyku. Obiekty są w pełni wyposażone, oferując Państwu niezależność i bezpieczeństwo. Minimalna długość pobytu dla tej oferty to 3 dni. Świąteczny rabat 5% dla min 3 dni. W cenie pościel, ręczniki, bezpłatne Wi-Fi. Nielimitowany dostęp do strefy spa i fitness. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji. Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.

Oferta grudniowa

Cena już od441,75 zł
+miejsc: 3
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 3noce .

Zapraszamy do spędzenia pobytu grudniowego w Gdańsku! Radosna atmosfera, piękno nadmorskich miast, bogata oferta sportowa i kulturalna to tylko niektóre powody, aby odwiedzić rejon Trójmiasta. Pakiet zawiera pobyt na minimum 3 noce w naszych komfortowych apartamentach oraz rabat 5%. U nas są Państwo w pełni niezależni! Apartamenty są doskonale wyposażone! Obsługa gości przy zachowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.