Promocje

Długie pobyty

Cena już od1 568,00 zł
+miejsc: 6
  • Przedpłata od 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 14nocy .
Serdecznie zapraszamy naszych gości do rezerwacji pobytów długoterminowych w Marinus Apartments. Nasze apartamenty są w pełni wyposażonymi mieszkaniami idealnymi także do dłuższego zamieszkania. Nasza oferta specjalna uwzględnia rabat 20% dla pobytów powyżej 14 dni. W cenie pościel, ręczniki, bezpłatne Wi-Fi. W wybranych apartamentach w ofercie miejsce parkingowe, czy nielimitowany dostęp do strefy spa i firness. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji. Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.

Boże Narodzenie oraz Sylwester

Cena już od665,00 zł
+miejsc: 6
  • Przedpłata od 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 3noce .
Piękny, spokojny czas Bożego Narodzenia, to doskonały okres, aby wypocząć w historycznej scenerii nadmorskiego Gdańska. Oferujemy atrakcyjny rabat i butelkę czerwonego wina na przywitanie! Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.

Jesienne klimaty

Cena już od280,00 zł
+miejsc: 6
  • Przedpłata od 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 2noce .
Gdy wakacyjny zgiełk opadnie, jesienny wypad do Gdańska to zawsze doskonały pomysł. Spokojne zwiedzanie starego miasta, atrakcje muzeów i wystaw, zakupy, doskonałe posiłki w gdańskich restauracjach. Oferta podlega atrakcyjnym rabatom w zależności od długości trwania pobytu: dla pobytów powyżej 3 nocy - 5%, a dla pobytów powyżej 5 nocy - 15%. A do tego rabat 20% na dodatki! Zapraszamy! Gwarancja najlepszej ceny tylko przy rezerwacji na naszej stronie.