DLA INWESTORÓW

Szanowni Państwo,

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w zakresie zarządzania najmem krótkoterminowym Państwa nieruchomości.

Od roku 2014 z powodzeniem zajmujemy się wynajmem apartamentów gościom polskim, jak i zagranicznym. Nasze doświadczenie oraz pasja z jaką wykonujemy swoją pracę procentują, i dziś możemy się pochwalić gronem licznych, zadowolonych Klientów. Zajmiemy się Państwa apartamentem od etapu tzw. home staging’u, czyli umiejętnego przygotowania obiektu do wynajmu, aż do codziennego jego nim zarządzania.

Oferujemy Państwu zarząd krótkoterminowym najmem apartamentu, zapewniając osobistą obsługę dającą najwyższy komfort zarówno Państwu, jak i naszym wspólnym gościom.

Nie jesteśmy jedną z wielu firm, posiadających do obsługi dziesiątki lokali mieszkaniowych. W takim tłoku, łatwo bowiem o zaniechania, niższy standard obsługi, ale także niższą cenę za tzw. pokojo-noc.

My, stawiamy na w pełni zindywidualizowaną obsługę Klienta, od momentu dokonania przez niego rezerwacji, poprzez zameldowanie, aż po pełną dyspozycję w trakcie pobytu.

Służymy radą, pomocą, działając dla Klienta na zasadzie osobistego concierge’a.

Całego procesu rezerwacji i obsługi doglądamy osobiście.

Natomiast Państwo, mogą być spokojni o swoją nieruchomość, w którą zainwestowali spore środki.

Pomagamy urządzić mieszkanie, tak aby było atrakcyjne i stanowiło alternatywę dla pobytu w hotelu czterogwiazdkowym. Organizujemy profesjonalną sesję zdjęciową, ukazującą największe atuty Państwa apartamentu.

Osobiście zadbamy o każdy szczegół, bo to właśnie one decydują o powodzeniu w najmie.

Zapraszamy do kontaktu: info@marinus-apartments.pl / tel. 0048 889 755 094