MARINUS APARTMENTS

Oferta

Apartament ZEPPELIN - ulica Szafarnia

+miejsc: 4
Wyjątkowy, przestronny, rodzinny apartament przepięknie położony przy ulicy Szafarnia. Jest to jedna z najlepszych lokalizacji na gdańskim Starym Mieście – tuż nad samą mariną jachtową. Stąd wszędzie jest blisko!
Cena już od179,45 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

Apartament MARINUS SPA - ulica Chmielna

+miejsc: 3
Jeden z 2 naszych apartamentów zlokalizowanych na ulicy Chmielnej. Nowy, przytulny, kompleksowo wyposażony apartament. Z basenem, jacuzzi, siłownią, sauną suchą i mokrą oraz strefą relaksu. Taras widokowy na dachu budynku z piękną panoramą.
Cena już od150,35 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

Apartament NAUTIC - ulica Chmielna

+miejsc: 3
Jeden z 2 naszych apartamentów zlokalizowanych na ulicy Chmielnej. Nowy, urokliwy apartament położony w sercu gdańskiej starówki. Wygodny, doskonale wyposażony, idealne miejsce na pobyt wakacyjny,biznesowy.
Cena już od145,50 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

Apartament SEASIDE - ulica Spichrzowa

+miejsc: 4
Polecamy Państwu nowy, przestronny, rodzinny apartament przepięknie położony przy ulicy Spichrzowej na gdańskim starym mieście. Apartament idealny dla rodzin 2+2. Wystrój wnętrza zapewnia najwyższy komfort Państwa wypoczynku. Nasza najnowsza propozycja.
Cena już od174,60 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

Apartament MOTLAVA - ulica Spichrzowa

+miejsc: 2
Jeden z 5 naszych apartamentów zlokalizowanych na ulicy Spichrzowej. Urokliwy, stylowy apartament hotelowy położony w samym sercu Starego Miasta. Doskonały dla par, ale także zapewniający komfort podczas podróży służbowych.
Cena już od150,35 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

Apartament NEPTUN - ulica Spichrzowa

+miejsc: 3
Jeden z 5 naszych apartamentów zlokalizowanych na ulicy Spichrzowej. Luksusowy, przestronny i wygodny apartament z naszej najnowszej oferty, położony w samym sercu Starego Miasta. Doskonały dla rodzin 2+1.
Cena już od164,90 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

Apartament BALTIC - ulica Spichrzowa

+miejsc: 4
Jeden z 5 naszych apartamentów zlokalizowanych na ulicy Spichrzowej. Nowy, urokliwy apartament typu Superior, położony w Gdańsku, w samym sercu Starego Miasta. Idealny dla rodzin pragnących poznać historyczny Gdańsk.
Cena już od174,60 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

Apartament SAILOR - ulica Spichrzowa

+miejsc: 6
Jeden z 5 naszych apartamentów zlokalizowanych na ulicy Spichrzowej. Dwupoziomowy, apartament typu deluxe dla 6 osób, położony w Gdańsku, w samym sercu Starego Miasta. Idealny dla większych rodzin oraz grup przyjaciół.
Cena już od291,00 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

Apartament DANZICA - ulica Tartaczna

+miejsc: 4
Jeden z 2 naszych apartamentów zlokalizowanych na ulicy Tartacznej. Nowy, stylowy apartament dla 4 osób zlokalizowany w Gdańsku - tuż obok tętniącej życiem hali targowej, Muzeum II Wojny Światowej oraz Muzeum Solidarności.
Cena już od179,45 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

Apartament CITY - ulica Tartaczna

+miejsc: 4
Jeden z 2 naszych apartamentów zlokalizowanych na ulicy Tartacznej. Nowy, elegancki apartament dla 4 osób zlokalizowany w Gdańsku - tuż obok tętniącej życiem hali targowej, Muzeum II Wojny Światowej oraz Muzeum Solidarności.
Cena już od179,45 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

Apartament GARDEN VIEW - ulica marsz. F.Focha

+miejsc: 4
Przepiękny, przestronny, słoneczny apartament z dwoma sypialniami, salonem i pięknym ogrodem. Zlokalizowany w urokliwej dzielnicy Aniołki, na ulicy Focha w samym centrum Gdańska. Zakochaj się w nim już dziś!